KUNSTKÜÜNED

Millal ja kus võib kanda kunstküüsi ?

Kunstküüsi võib kanda igal ajal ja olukorras.

 

Kas kunstküünte valikul on oluline ka kunstküünte kuju ?

Kuju ja suuruse valik on väga oluline. Sportlikel üritustel tuleb valida sootuks erinevad küüned kui teatri külastamiseks.

 

Kas oma küüned peavad olema mingi kindla kuju või suurusega, et kanda kunstküüsi ?

Küünte kuju või suurus ei oma suurt tähtsust kuna Broadway Nails ja Kiss sarja kunstküünte valik on piisav, et sobida kõigile küünetüüpidele. Tuleb vaid enesele sobiv komplekt valida. Kõige tähtsam on et oma küüned oleksid terved.

 

Kas Broadway Nails ja Kiss sarja kunstküünte peale kandmisega saab hakkama kodustes tingimustes ?

Jah,kui tegutseda täpselt õpetuse järgi, sest komplekt sisaldab kõike vajalikku. Soovi korral võib esimesel korral pöörduda maniküüri poole.

 

Kas kunstküüsi võib pärast peale kandmist töödelda ?

Küüsi võib töödelda vastavalt vajadustele, lihvides muutes algset kuju või lühemaks lõigata.

 

Kas kunstküüntele on vajalik eriline küünelakk ?

Ei kunstküüsi võib katta tavalise küünelakiga. Kunstküüntel kuivab lakk kiiremini kui naturaalsel küünel. Kasutades atsetoonivaba küünelakieemaldajat vana laki maha võtmiseks võib kunstküüsi lakkida mitu korda.Tänu Broadway Nails ja Kiss sarja roosale geel-liimile või läbipaistvale geel-liimile võib korralikult liimitud kunstküüsi kanda ka lakkimata.

 

Kuidas valida kunstküüntele kaunistusi ?

Siin on tähtis kuhu kavatsete minna. On valida väga ekstravakantsetest kuni lihtsate küünekaunistusteni. KISS ja Broadway Nails sarjades on lai valik vesipilte, kleeppilte, ripatseid, pärleid jpm.

 

Kui pikalt võib kunstküüsi kanda ?

Kuni kaks nädalat. Selle aja jooksul on oma küüned kasvanud nii palju, et küünenaha ja kunstküüne serva vahele tekib nähtav vahe. Siis tuleb kunstküüned eemaldada või välja vahetada.

 

Kuidas eemaldatakse kunstküüsi ?

Kunstküünte eemaldamiseks on Kiss sarjal olemas spetsiaalne kunstküünte eemaldus vahend Nail Remover, mida saab korduvalt kasutada.
KUNSTKÜÜSI EI TOHI MINGIL JUHUL JÕUGA PEALT ÄRA REBIDA !

 

Kas peale kunstküünte eemaldamist vajavad oma küüned erilist hooldust ?

Soovitav on kasutada mõned korrad KISS Multivitamiinidega alus-ja pealislakki või mineraalidega küüne tugevdajat küünte turgutamiseks, küünevallile KISS küüne õli või küünevalli palsamit.

Close

Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.